Gegužės 20 d. darželio sporto salėje šurmuliavo „Šeimadienis“ – vyko „Giliukų“ grupės vaikų ir tėvų sporto ir bendruomeniškumo renginys. Smagios estafetės, komandinės rungtys ir žaismingi iššūkiai subūrė visus į vieningą komandą, kurioje netrūko šypsenų, juoko ir palaikymo.
Šventės tikslas – skatinti sveiką gyvenseną, stiprinti tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį bei kurti dar stipresnę bendruomenę – buvo pasiektas su kaupu. Renginio dalyviai išsinešė gerą nuotaiką, nepamirštamus įspūdžius bei dar glaudesnį ryšį su grupės bendruomene.
„Šeimadienis“ dar kartą įrodė, kad sportas – puikus būdas ne tik judėti, bet ir augti kartu!
Jurbarko vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolita Treinienė ir Sandra Puidokaitė










