Informacija apie įstaigos darbą karantino laikotarpiu

Siekdami užtikrinti visų lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenės narių saugumą, primename, kad atlydėjus ar atvykus pasiimti vaikų, draudžiama įeiti į darželio patalpas. Atvykę skambinkite durų skambučiu arba grupės auklėtojai.

Klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu.
Jums rūpimais klausimais kreipkitės šiais kontaktais:

direktorius –  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  tel. 8 (447) 72 297
pavaduotojas ugdymui – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   tel. 8 (447) 45 171
vyriausiasis buhalteris – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   tel. 8 (447) 45 170

Futboliuko projektas darželyje

fule    Spalio mėnesį mūsų darželis vėl pradeda vykdyti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) organizuojamą projektą „Futboliukas“. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.
    Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.
    Kiekvieną kelionės mėnesį mūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.
    Šį mėnesį mokėmės pirmųjų kamuolio varymo žingsnelių, perdavimo draugui pratimų, kūrėme taisykles ir savo grupės futboliuko logotipą.

Skaityti daugiau...

„Mažoji mylia – 2021“

bega    Būdami sveikatą stiprinanti mokykla, nedvejodami įsijungėme į respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos akciją „Mažoji mylia-2021“, skirtą paminėti Kūno kultūros ir sporto dieną. Šios akcijos tikslas - skatinti visų ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, leisti aktyviai laisvalaikį.
    Gražų, nuotaikingą spalio 8 dienos rytą, mūsų darželio vaikų laukė spalvinga, rudens lapais nuklota bėgimo distancija. Visi pakiliai nusiteikę rikiavosi prie starto linijos. Geras oras, sportinis ryžtas ir noras laimėti dalyviams, suteikė jėgų, energijos įveikti finišą. Bėgimas baigėsi smagiai, nuotaikingai. Visų dalyvių laukė mažos dovanėlės, staigmenėlės.
    Dalyvavimas „Mažosios mylios-2021“ bėgime - didelė šventė visiems, kurie yra neabejingi sveikai gyvensenai ir sportui.

   

Skaityti daugiau...

Rudens džiaugsmų savaitė

1 007    Atskubėjęs ruduo, visiems dovanoja nuostabių, spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis!
    Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ tradiciškai paskutinę rugsėjo savaitę vyko „Rudens džiaugsmų savaitės“ renginiai. Savaitė prasidėjo sveikatos valandėlėmis „Mažųjų sveikuoliukų ABC“ kiekvienoje amžiaus grupėje. Vaikai, vedami pedagogių, leidosi į sveikatos šalį. Valandėlių metu  jie sužinojo apie vaisių, daržovių, vaistažolių naudą žmogaus sveikatai.
    Rugsėjo  28 d. buvo sveiko, ekologiško maisto diena „Gyvenk, sveikai, prisijunk ir tu!“ Visose grupėse sklido gardūs, malonūs kvapai. Buvo gaminamos įvairios salotos, spaudžiamos sultys, kepami obuoliai ir kiti gardumynai. Visų laukė gardžios, sveikos vaišės.
    Rugsėjo 29 d. – „Judėjimas – žvalumo vitaminas“. Šią dieną visų vaikų laukė įdomios, žaismingos, linksmos sportinės estafetės ir žaidimai su įvairiu žaismingu, sportiniu ir netradiciniu inventoriumi.
    Smagu sportuoti buvo visiems, lydėjo gera nuotaika, džiugios emocijos. Svarbiausia, priėjome vieningos nuomonės, kad sportas, judėjimas padeda būti stipriais ir sveikais.
    Rugsėjo 30 d. visų grupių bendruomenės  aktyviai įsitraukė į  meninės raiškos dienos veiklas. Visi  maži ir dideli buvo pakviesti į „Kūrybines Rudenėlio dirbtuvėles“, kuriose buvo gausu įvairiaspalvių lapų, kaštonų, giliukų, šermukšnio uogų, užaugintų daržo gėrybių.
    Sukurti nepaprasto grožio, įdėtos fantazijos, išmonės eksponatai, kaip  mandalo, įvairios kūrybinės kompozicijos, darbeliai iš didžiulių moliūgų, cukinijų, lapų, rudeninių gėlių, šakelių ir kitų gamtos gėrybių papuošė visą darželio kiemą  ir pakvietė visus jais pasigrožėti.

 

Skaityti daugiau...

Rudenėlio šventė darželyje „Miško fėjos šventė“

20211001 112916    „Miško fėja“ ir stebuklinga jos fleitos muzika, spalio 1 d. sukvietė visą darželio bendruomenę į rudenėlio šventę. Ši graži, tradicinė šventė – baigiamasis akordas visos „Rudens džiaugsmų“ savaitė. Kiekvieną savaitės dieną vaikai galėjo džiaugtis, stebėti, atrasti ir pajusti rudenėjančios gamtos grožį. Ragauti sunokusių, kvapnių rudenėlio gėrybių. Geras oras leido vaikams sportuoti darželio lauko aikštelėse, aplankyti parkus.
    Kasmet darželio „Nykštukų slėnis“ pasipuošia įspūdingais eksponatais, sukurtais iš vaisių, daržovių, miško gėrybių. Šiais metais organizavome parodą tema „Rudeninis miškas“. Grupių bendruomenės sukūrė tikrą miško pasaką.  Vaikai į šventę atėjo pasipuošę voriukais, grybais, vabaliukais, lapeliais, voverytėm. Dėdė Rudenėlis dosniai apdovanojo visus šventės dalyvius ir pažadėjo sugrįžti kitais metais.

 

Skaityti daugiau...

Paminėjome dieną be automobilio

20210922 111947    Rugsėjo 22 d. visa Lietuva mini tarptautinę dieną be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.
    Lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažieji ugdytiniai, šią dieną paminėjo išriedėdami į kiemą ekologiškomis alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis: paspirtukais dviratukais, žaislais mašinomis, pasigamintomis įvairiomis transporto priemonėmis. Grupių bendruomenės organizuodamos dienos be automobilio renginius akcentavo aplinkosaugos švietimo ir sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo svarbą mažo ir didelio žmogaus gyvenime.

Skaityti daugiau...

Piešinių konkurso „Nupiešk olimpinę svajonę“ apdovanojimai

241133751 676280093332671 1663152075700754237 n    Nuoširdžiai sveikiname mūsų lopšelio-darželio „Nykštukas“ ugdytinius: „Spinduliukų“ grupės ugdytinį Aistį Ganusauską laimėjus II vietą ir „Saulės zuikučių“ grupės ugdytinę Eliją Eikevičiūtę laimėjusią nominaciją už temos aktualumą.
    Lietuvos sporto muziejaus ir respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos RIUKKPA organizuotame piešinių konkurse „Nupiešk olimpinę svajonę“. Konkurse dalyvavę ugdytiniai buvo apdovanoti padėkos raštais.
    Konkursas buvo skirtas Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms paminėti bei skatinti vaikus domėtis Lietuvos sportu, šalies sportininkais, įvairiomis sporto šakomis, pajausti sportinę dvasią, puoselėti vaikų meninę kūrybą.
    Dėkojame pedagogėms ir vaikams už aktyvų dalyvavimą piešinių konkurse „Nupiešk olimpinę svajonę“.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

Mažųjų nykštukų olimpinis kaimelis

123    Saulėtą liepos 26 d. rytą lopšelio-darželio „Nykštukas“ grupių bendruomenės lauko aikštelėse kūrė olimpinį kaimelį. Šaunių tėvelių, iniciatyvių pedagogių ir vaikų bendra pagalba darželio kiemas „pražydo“ įvairiaspalvėmis palapinėmis. „Mažųjų nykštukų olimpinis kaimelis“ tapo gražesnis, sportiškesnis, kai pasipuošė olimpinių žaidynių simbolika, atributika, spalvingais balionais, vaikų sukurtais įvairiais darbeliais. Įkurtame olimpiniame kaimelyje apsigyveno mūsų mažieji sportininkai. Čia, jų laukė įvairios veiklos. Pedagogės pakvietė vaikus neakivaizdžiai keliauti į Tokijo olimpiadą, susipažinti su Lietuvos sportininkais, olimpiečiais, vasaros olimpinėmis sporto šakomis ir pasiruošti „Mažųjų vaikučių pabiručių olimpiadai 2021“.
    Šie renginiai organizuojami įgyvendinant olimpinį ugdymo projektą „Mes – olimpinė karta, mėgstam sportą visada!“ Projekto kūrybinės, praktinės veiklos skirtos Tokijo vasaros olimpiadai, diegti olimpines vertybes, bei mažųjų ugdytinių motyvacijai būti fiziškai aktyviais sveikais.

Skaityti daugiau...