Edukacija „Vaikų vasara“

IMG 20220608 095456   Vasara pats smagiausias vaikų laikas. Sulaukus vasaros gyvoji gamta yra neatsiejamas vaiko pažinimo objektas. Trečiadienį ugdomoji veikla „Kodelčiukų“ grupėje vyko truputį kitaip. Vasaros lietutis neleido mums šios veiklos atlikti lauke, tačiau puikiai tai pavyko atlikti ir grupės viduje. Edukacinės veiklos „Vaikų vasara” metu vaikai susipažino su kai kuriomis vasaros gėlėmis bei daugiamečiais augalais. Kartu su vaikais aptarėme kaip keičiasi gamta atėjus vasarai. Lyginome gėlių žiedelių formas, spalvas ir kvapus.
   Skatindamiesi kūrybiškumą, saviraišką edukacijos metu, vaikai atliko kūrybinę praktinę užduotį – kiekvienas vaikas sau susikūrė savo „Vasarą buteliukyje”. Pripildė juos lauko gėlėmis ir lapeliais, magijai sukurti panaudojo blizgučių ir karoliukų, spalvotų dažų. Geromis emocijomis ir puikiais rezultatais džiaugėsi visa „Kodelčiukų“ grupė.
   Po edukacijos vaikai dar ilgai nenorėjo paleisti savo sukurtų darbelių iš rankų. Nešiojosi, vartė prieš šviesą ir gėrėjosi atliktu darbu.

 

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas" auklėtoja Šarūnė Jokūbauskienė