Informacija dėl ugdymo

child 1073638 1920 1536x1025    Informuojame, kad LRV paskelbus karantino laikotarpį visam personalui paskelbta prastova, pedagogams ir įstaigos vadovui – dalinė prastova. Nuo šiandien, kovo 30 d. pradedame teikti nuotolinį ugdymą. Tai iššūkis visiems – pedagogams, vaikams, tėvams, kurį turėsime įveikti visi kartu.

    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, pagalbos vaikui specialistai (logopedai, psichologas), atsižvelgdami į vaikų amžių, poreikius, galimybes, pateiks ugdymo užduotis, patars ir konsultuos visais su ugdymu susijusiais klausimais.

    Mieli tėveliai (globėjai), prašome Jūsų padėti mums tęsti ugdymo procesą. Tikimės, kad bendromis pastangomis įveiksime visus sunkumus, iškilusias problemas. Dėkojame už supratimą ir linkime visiems gražaus ir kūrybiško bendradarbiavimo.

    Primename, kad visais rūpimais klausimai galite kreiptis telefonu 8 (447) 72 297 ir rašydami el. pašto adresais:

direktorius – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

pavaduotojas ugdymui – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

vyriausiasis buhalteris – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.