Tėvelių žiniai

    Prašome Jūsų neužstatyti įvažiavimo į darželį iš K. Donelaičio gatvės, nes tai trukdo maisto prekių pristatymui bei šiukšlių išvežimui.
    Stebėkite kelio ženklus ir laikykitės kelių eismo taisyklių.
                                                                                                                Dėkojame už supratingumą.

Informuojame

Vaikų pasivaikščiojimo lauke metu dėl ugdytinių saugumo bus rakinami šoniniai įėjimo vartai             (nuo „Šiaulių banko“ pusės) nuo 10.30 val. iki 12.15 val. ir nuo 15.30 val. iki 16.25 val.

Norint patekti į įstaigą, prašome eiti pro pagrindinius vartus (iš K. Donelaičio gatvės).

„Mūsų mažos širdelės - Tau, Lietuva!”

86787683 3028840630481537 396654514846826496 o    Vasario 14 d. visą lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenę į muzikos salę pakvietė šventinis rytmetis skirtas Vasario 16-tajai paminėti „Mūsų mažos širdelės - Tau, Lietuva!”. Ugdytiniai džiaugėsi mūsų atkurtos Lietuvos gimimo diena. Kiekvienais metais šią šventę mes stengiamės paminėti vis kitaip. Šiais metais mes pasipuošėme tautinę atributiką savo „Nykštukų“ slėnį. Visa darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja ruošiantis Lietuvos Nepriklausomybės paminėjimui. Kartu su auklėtojomis vaikučiai kuria, piešia, aplikuoja Lietuvą. Vaikai į šventę ateina pasipuošę tautine simbolika. Iš mažų širdelių liejasi didelis ir gražus pasididžiavimo savo šalimi jausmas, skamba dainos ir eilės. „Nykštukų“ grupės vaikai visus maloniai nustebino ne tik sudainuodami dainą, bet ir gražios legendos apie Kęstuti ir Birutę inscenizacija.
    Šventinį rytmetį baigėme visi smagiai linguodami ir dainuodami drauge su darželio auklėtojų ansambliu.
    Nuoširdžia džiaugiamės turėdami gražią ir laisvą Lietuvą, kurioje auga laimingi vaikai.

Skaityti daugiau...

Išvyka į dvaro parką

vvv    Vasario 12 d. „Giliukų“ grupės vaikučiai susiruošė aplankyti Jurbarko krašto muziejų ir sužinoti „Kas babytės skrynion sudėta“.  Vaikai su nekantrumu laukė šios išvykos, nes už lango spindėjo šią žiemą pirmą kartą  taip gausiai iškritęs sniegas. Padedami auklėtojos ir  auklėtojos padėjėjų vaikai apsirengė, užsivilko ryškiaspalves liemenes ir šurmuliuodami iškeliavo į Jurbarko krašto muziejų.
    Džiaugsmingai artėjant muziejaus link, mūsų jau laukė babytė apsitaisiusi puikiais tautiniais apdarais, galvelę dailiai apsirišusi skarele. Visi pasisveikinome ir nusekėme paskui ją į paslaptingą rūsį. Ten mūsų laukė kvapą gniaužianti aplinka ir ne visiems regėti daiktai, įrankiai. Sužinojome, kaip anuomet rengėsi mūsų krašto žmonės, kaip gyveno, ką dirbo.  Visi kartu atvėrėme skrynią ir iš arti pažvelgėme į jos slepiamus lobius. Babytė leido ir vaikų mažiems piršteliams prisiliesti prie dailiai surišto ir  sudžiovinto linų ryšelio, verpalų, austų rankšluosčių, įvairaus dydžio geldų, medinių kurpių ir kitų daiktų.
    Smagiai pabuvome, daug sužinojome pašokom, padainavom ir gražių darbų pridarėm.

Skaityti daugiau...

Mus supa įdomūs darbai

83579461 1367842520062556 6733108775537868800 n    Vasario 3 d. 2 ir 7 grupių ugdytinius aplankė mamytė – kirpėja. Vaikai labai laukia ir nori, kad juos ugdytų ne tik darželio pedagogai. Jie nori  susitikti ir pabendrauti su įvairius darbus dirbančiais žmonėmis.
  Profesionali kirpėja pasiūlė paįvairinti vaikų veiklą, papasakojant ką šios profesijos žmonės dirba visą dieną.
    Ateityje lauksime kitų tėvelių įdomių pasiūlymų.

 

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

Futboliuko naujienos darželyje

IMG 6693    Sausio 20-24 dienomis sporto salėje vyko trys futboliuko renginiai: estafetės su kamuolio valdymo technika, priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių rungtynės. Dalyvavo „Drugelių“, „Saulės zuikučių“, „Sveikuolių“, „Nykštukų“, „Spalviukų“, „Giliukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniai. Varžėsi visi kas tik netingėjo: maži ir dideli, na, o mažiausiems futbolininkams padėjo jų auklėtojos ir padėjėjos, o nugalėjo kaip visada - draugystė!
    O kaipgi futbolas susijęs su menu? Ogi tiesiogiai – nupiešti galima viską! Futbolo atributikos eksponatų paroda pilna vaikų ir jų tėvelių fantazijos, kūrybiškumo ir išmonės. Parodą galima apžiūrėti darželio koridoriuje iki vasario 3 d.

 

 

Skaityti daugiau...