Informacija tėvams!!!

    Vadovaujantis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 28 d. sprendimu Nr. T2-84 „Dėl vaikų priėmimo į Jurbarko rajono savivaldybės ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“, pradėtas sutikimų priėmimas.
    Prašome tėvus (globėjus), kurie pateikė prašymus priimti vaikus 2020 m. į Jurbarko vaikų lopšelį-darželį „Nykštukas“, pateikti iki balandžio 30 d. užpildytą sutikimą (sutikimo forma čia).
    Sutikimus prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
    Gavus sutikimą bus išsiųsta informacija apie jo gavimą. Negavus informacijos apie siųsto dokumento gavimą, skambinti tel. (8 447) 72 297.
    Ekstremalios situacijos karantino laikotarpiu prašome visais rūpimais klausimais kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel (8 447) 72 297.

Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse

90784809 2828720670538361 2590014319148138496 o    Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 19 d. sprendimas Nr. V-453 „Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse“.

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

     Visa aktualiausia informacija – naujausi švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymai, susiję su koronaviruso sukeltomis aplinkybėmis, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, bendros sveikatos specialistų rekomendacijos, naudingos nuorodos – skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto tinklalapio specialiame skyrelyje https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Svarbi informacija!!!

   Informuojame, kad vadovaujantis Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. O1-280 „Dėl koronoviruso (COVID-1) plitimo valdymo priemonių Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje" , kovo 13 d. rekomenduojama į įstaigą nevykti, tačiau atvykusiems vaikams ugdymas bus organizuojamas, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. Jurbarko vaikų lopšelyje-darželyje „Nykštukas" ugdymo procesas stabdomas.

Kaip sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusais

unnamedVyriausybė paskelbė valstybės lygio ekstremalią situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės.
    Atsižvelgdami į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.
    Jeigu šiemet lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112.
   
Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti NVSC visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562
    Patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos čia: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas  
    Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro yra čia: http://www.ulac.lt/
    ŠMSM puslapyje nuo šiandien pradėjo veikti aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso
koronavirusaskorona

Tėvelių žiniai

    Prašome Jūsų neužstatyti įvažiavimo į darželį iš K. Donelaičio gatvės, nes tai trukdo maisto prekių pristatymui bei šiukšlių išvežimui.
    Stebėkite kelio ženklus ir laikykitės kelių eismo taisyklių.
                                                                                                                Dėkojame už supratingumą.