Sportinė pramogėlė Jurbarko teniso kortuose

IMG 20190530 111210     Norėdami įgyti naujų patirčių, būti sėkmingai besiugdantys, fiziškai stiprūs ir ištvermingi ,,Spinduliukų“ grupės vaikučiai gegužės 30d. pėsčiomis išsiruošė į Jurbarko teniso kortus. Tai pirmas toks ilgas atstumas įveiktas pėsčiomis. Sportinės pramogėlės metu kartu su treneriais Tomu ir Liudu  vaikučiai padarė mankštą, sudalyvavo estafetėse, susipažino su  inventoriumi, žaidimo pradmenimis ir patys išbandė šią sporto šaką.

     Vaikučių mintys. Armandas B. ,, Man patiko tenisas, nes aš gerai atmušu ir visą laiką daug sportavau“. Airintas ,, Man patiko trenerio Tomo sugalvotos estafetės ir šiaip viskas patiko. Aš lankau teniso treniruotes.“ Viltė ,, Man patiko eiti, mačiau sraigių ant tako. Kai jos šliaužia lieka baltas pėdsakas. Dar patiko sukti lanką, teniso žaisti nenorėjau“. Ugnius ,, Man labai patiko mėtyti kamuoliukus“. Adas ,, Labai patiko teniso kortuose , nes tenai gražu ir patiko žaisti raketėmis. „ Jokūbas ,, Man patiko ,,tenisininkų‘‘ mankšta. Ji pratempia ir sušildo raumenis. Gerai sekėsi atmušti kamuoliukus. Gal kitais metais pradėsiu lankyti treniruotes“. Benas ,, Buvo nedrąsu, bet pabandžiau atmušti kamuoliukus ir buvo smagu“. Oskaras ,, Aš galėjau su rakete atmušti iš abiejų rankų“

    Dėkojame Domuko tėveliui, kad suorganizavo smagią , aktyvią ir turiningą sportinę pramogėlę, kurios metu išbandėme naują sporto šaką.

Jurbarko vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“ auklėtojos Airina Stasaitienė ir Deimantė Noreikienė