Jurbarko vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ 8-os ,,Sveikuolių“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių edukacinis rytmetis Jurbarko Viešojoje Bibliotekoje

IMG 20190508 095931    Gegužės 8 dieną ,,Sveikuolių“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius bibliotekininkė Lina pasikvietė į edukacinį rytmetį ,,Klauso Rudnosiukas pasakos mamos“. Šiltai mus pasitiko bibliotekos kiemelyje bibliotekininkės Lina ir Aldona. Visi kartu klausėmės Vyčio Nemunėlio eiliuotos pasakos ,,Meškiukas Rudnosiukas“, vaikai atsakinėjo į užduodamus klausimus, diskutavo. Šios įstaigos darbuotojos pakvietė visus prie molbertų ir pasiūlė tapti tikrais dailininkais. Būsimiems pirmokėliams tai buvo nauja ir niekuomet nebandyta, nepatirta sritis, todėl susilaukė didžiulio susidomėjimo. Bibliotekininkės suteikė būsimiems pirmokėliams puikią galimybę pradėti domėtis knygomis ir jas skaityti.

    Vaikai linksmai pažaidė, pasisupo, ir puikiai praleido laiką. Visi kartu dėkojam Ardenos močiutei už patirtas džiugias ir prasmingas akimirkas.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Edita Tutorienė