Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Direktoriaus darbo laikas

    Direktorę Ireną Bertulienę jos kasmetinių atostogų laikotarpiu nuo rugpjūčio 5 d. iki rugpjūčio 22 d., vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Povilaitienė.
    Klientų priėmimo laikas:

           I - IV   800 val. – 1600 val. pietų pertrauka 12.00 val. - 12.45 val.

              V    800 val. – 1445 val. pietų pertrauka 12.00 val. - 12.45 val.

Tėvelių žiniai

    Prašome Jūsų neužstatyti įvažiavimo į darželį iš K. Donelaičio gatvės, nes tai trukdo maisto prekių pristatymui bei šiukšlių išvežimui.
    Stebėkite ženklus ir laikykitės kelių eismo taisyklių.
                                                                                                                Dėkojame už supratingumą.

Informuojame

Vaikų pasivaikščiojimo lauke metu dėl ugdytinių saugumo bus rakinami šoniniai įėjimo vartai             (nuo „Šiaulių banko“ pusės) nuo 10.30 val. iki 12.15 val. ir nuo 15.30 val. iki 16.25 val.

Norint patekti į įstaigą, prašome eiti pro pagrindinius vartus (iš K. Donelaičio gatvės).

Dėl darželio darbo vasaros laikotarpiu

   Jurbarko vaikų lopšelyje-darželyje „Nykštukas" nuo 2019 m. birželio 28 d. iki rugpjūčio 31 d. laikinai nutraukiamas ugdymo paslaugų teikimas.
   Ugdymo paslaugas nuo 2019 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. teikiamos laikino ugdymo grupėse pagal Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 28 d. sprendimu Nr. T2-88 nustatytą tvarką. Plačiau susipažinti su sprendimu galite
čia.

   Laikino ugdymo grupės įsikurs pietiniame korpuse (esančiame arčiau „Šiaulių banko").
 
Gražių, turiningų atostogų atostogaujantiems, sėkmingo  darbo ir smagių veiklų liekantiems.

vasarosvasarosvasaros

Futboliuko naujienos

Scan   Atsinaujinusio „Futboliuko" projekto veiklą nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio žiūrėkite šioje svetainėje http://asfutboliukas.lt/galerija
   Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Sportuoti naudinga ir sveika

jiji    Vaikų poreikis judėti yra didžiulis, o šių dienų kasdienybėje jis dar aktualesnis, todėl, vienas iš prioritetinių įstaigos uždavinių yra įvairiose edukacinėse aplinkose ugdyti  vaikuose sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
    Birželio 11-13 dienomis buvo sėkmingai įgyvendintas projekto „Sportuoti naudinga ir sveika“ pirmasis etapas „Linksmas sau žingsniuoju į sveikatos šalį“. Taip pavadintos trijų dienų veiklos, propaguojančios judėjimą pėsčiomis. Pirmoji diena – „Žingsnio mokyklėlė“. Jos metu darželio ugdytiniai sužinojo apie judėjimo svarbą sveikatai, mokėsi išmatuoti savo žingsnį, žingsneliais matavo įvairų atstumą darželio teritorijoje. „Su kuprine ant pečių“ – tai  kitos dienos aktyvios judėjimo veiklos pėsčiomis. Žygiui pasiruošusius mažuosius pasitiko du nykštukai. Kartu su  ankstyvojo amžiaus vaikais jie žygiavo darželio takeliais, ieškojo pievoje pasislėpusių kiškučių. Mažieji  parūpino jiems morkų, o parvykę į savo stovyklavietę, džiaugėsi tėvelių paruoštomis palapinėmis, pliuškenosi gaiviame baseinėlio vandenyje. Labai karštos birželio dienos apribojo vyresniųjų grupių vaikams veiklas vykdyti už darželio ribų, bet išradingos grupių auklėtojos ir darželio aplinkoje paruošė ugdytiniams daug įdomių, linksmų, ištvermės ir sumanumo reikalaujančių sportinių užduočių. Vaikai estafečių metu savo jėgas išbandė eidami „milžino pėdomis“, žingsniuodami skirtingo dydžio ir pado aukščio batais, padus masažavosi įvairios faktūros masažiniuose takeliuose.
    „Saugau žemę ir sveikatą“ - trečioji projektinės veiklos diena. Patirti įspūdžiai keliaujant pėsčiomis atsispindėjo  vaikų meniniuose-kūrybiniuose darbuose. Grupių aikštelėse vieni piešė   ant įrėmintos plėvelės, kiti dažė sau ar draugui padus ir jų anspaudus paliko popieriaus lape, dar kiti – dažė ir džiaugėsi spalvų darna, prisimindami savo įspūdžius iš žygio pėsčiomis.

Skaityti daugiau...