Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

DĖMESIO! DĖMESIO! Rugsėjo 20 diena – „Diena be automobilio!“

auto 34765    Šią dieną kviečiame visus – tėvelius, vaikučius, darbuotojus atvykti į lopšelį-darželį „Nykštukas“ kitaip, paliekant automobilius garažuose ir aikštelėse :)
   Atvykimo variantai galimi tokie: pėsčiomis, su šiaurietiškomis lazdomis, dviračiais, triratukais, paspirtukais, riedučiais, vaikiškais automobiliais, stumiant karučius, lėlių vežimėlius.

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

aktyviai draugiskai sveikai logo     Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų  bendruomenių renginys, kurio tikslas atkreipti visų šalies ugdymo įstaigų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatinimo svarbą.
      Iniciatyvoje dalyvausime nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki spalio 30 d.
    Kviečiame visus lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenės narius aktyviai įsijungti į iniciatyvos organizuojamus renginius.

„Sveikuolių" sportinė pramoga „Lenktyniauju su draugais, lenktyniauju su tėvais"

nhtg    Rugsėjo 12 dieną ,,Sveikuolių“  priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinius su jų tėveliais, sesutėmis, broliukais pakvietėme į sportinę-pramogą ,,Lenktyniauju su draugais, lenktyniauju su  tėvais“. Visi su dviračiais, paspirtukais rinkosi prie Nemuno, dviračių take. Džiugu buvo matyti linksmus ugdytinius ir jų tėvelius. Renginį pradėjome mankšta su parašiutu. Visiems patiko važiuoti dviračiu tarp žymeklių, įveikiant kliūtis ir laikantis taisyklių. O paskui dviračių trasą išbandė visi kartu - lenktyniaudami ne tik su draugais, bet ir su tėveliais. Pasiekę finišą, visi vaišinosi obuoliais, kriaušėmis, bananais, bei atsigaivino tyru šaltinio vandeniu.  Poilsiui - vyko piešimas su kreidelėmis ant grindinio. Visi vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir knygelėmis, už dalyvavimą sportinėje pramogoje ,,Lenktyniauju su draugais, lenktyniauju su tėvais".
    Sportinės pramogos metu vaikai patyrė džiugių emocijų, turėjo puikią galimybę su šeimos nariais pabūti gryname ore, pasivažinėti dviračiais, bei palenktyniauti.
    Dėkojame visiems šventės dalyviams ir manome, kad prisidėjome prie saugaus važinėjimosi dviračiais.

Skaityti daugiau...

Tėvelių žiniai

    Prašome Jūsų neužstatyti įvažiavimo į darželį iš K. Donelaičio gatvės, nes tai trukdo maisto prekių pristatymui bei šiukšlių išvežimui.
    Stebėkite kelio ženklus ir laikykitės kelių eismo taisyklių.
                                                                                                                Dėkojame už supratingumą.

Informuojame

Vaikų pasivaikščiojimo lauke metu dėl ugdytinių saugumo bus rakinami šoniniai įėjimo vartai             (nuo „Šiaulių banko“ pusės) nuo 10.30 val. iki 12.15 val. ir nuo 15.30 val. iki 16.25 val.

Norint patekti į įstaigą, prašome eiti pro pagrindinius vartus (iš K. Donelaičio gatvės).

Projekto „Sportuoti naudinga ir sveika" renginys „Sportas, vanduo ir mažas žmogus"

brtbrt    Saulėtas ir šiltas rugpjūčio 27 d. rytmetis lopšelio-darželio ugdytiniams buvo ypatingas. „Atplaukė“ laivas išskleidęs baltas bures su tikru tikriausiu kapitonu. O kapitono būta šaunaus! Visus vaikučius kapitonas pakvietė į vandens sporto šakų šventę – „Sportas, vanduo ir mažas žmogus“. Čia vaikų laukė įvairūs žaismingi žaidimai, imituojantys vandens sporto šakas: vandensvydį, akademinį irklavimą, buriavimą, plaukimą ir kt. Kapitonas vaikams papasakojo apie vandens sporto šakas, Lietuvos sportininkus: plaukikę, olimpinę, pasaulio ir Europos čempionę Rūtą Meilutytę, Europos čempioną Daną Rapšį, buriuotoją, iškovojusią olimpinį medalį, pasaulio ir šalies čempionę Gintarę Volungevičiūtę-Scheidt, irkluotojus-Europos ir pasaulio čempionę ir vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoją Mildą Valčiukaitę, Saulių Ritterį, Dovydą Nemekavičių ir kitus mūsų šaunius sportininkus. O kad mums pasisektų, kaip tiems šauniesiems mūsų Lietuvos sportininkams greitai plaukti, irkluoti, buriuoti visi vieningai nutarėme pasimankštinti. Energingai pasimankštinę, pakiliai nusiteikę vaikai išsiskirstė prie parengtų sportinių užduotėlių, imituojančių vandens sporto šakas. Teko kiekvienam plaukti baseine, irkluoti baidarę, pažaisti vandensvydį, plukdyti burinį laivelį. Šventėje vyravo gera nuotaika, pagarba vienas kitam, draugystė, neliko nė vieno pralaimėjusio. Džiaugiamės, kad į mūsų šventę atvyko mūsų mažieji draugai iš Šakių rajono Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus „Vyturėlis“. Šventė baigėsi nuotaikingai.

Skaityti daugiau...