Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Tėvelių žiniai

    Prašome Jūsų neužstatyti įvažiavimo į darželį iš K. Donelaičio gatvės, nes tai trukdo maisto prekių pristatymui bei šiukšlių išvežimui.
    Stebėkite kelio ženklus ir laikykitės kelių eismo taisyklių.
                                                                                                                Dėkojame už supratingumą.

Informuojame

Vaikų pasivaikščiojimo lauke metu dėl ugdytinių saugumo bus rakinami šoniniai įėjimo vartai             (nuo „Šiaulių banko“ pusės) nuo 10.30 val. iki 12.15 val. ir nuo 15.30 val. iki 16.25 val.

Norint patekti į įstaigą, prašome eiti pro pagrindinius vartus (iš K. Donelaičio gatvės).

Futboliuko naujienos

Scan   Jurbarko vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas" 2019-2020 m. m. vėl dalyvauja atnaujintame „Futboliuko" projekte.
   Veiklą nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio žiūrėkite šioje svetainėje http://asfutboliukas.lt/galerija
   Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Akcija – „Sportuojantis koridorius“

IMG 20191107 101217    Respublikinė ikimokyklinė ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) pakvietė visas šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigas išbandyti įvairias vaikų fizinio aktyvumo skatinimo formas koridoriuje ir savo ugdymo įstaigoje organizuoti akciją „Sportuojantis koridorius“. Akcijos tikslas: skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje – koridoriuje. Lapkričio 7-8 d. d. lopšelio-darželio koridoriai pasipuošė įvairiu, spalvingu sportiniu inventoriumi. Pedagogės pakvietė ugdytinius atlikti įvairių sportinių užduočių. Koridoriuose skambėjo džiugus vaikų klegesys, džiugios, nuotaikingos emocijos. Akciją organizavo pedagogės Giedrė Totoraitienė, Edita Tutorienė, Aldona Bardauskienė, Jolita Treinienė, Vilma Rimkienė, Nijolė Mačiulienė, Daiva Vabalienė.

Skaityti daugiau...

Rajoninė ikimokyklinio amžiaus vaikų poezijos ir muzikos šventė „Posmai rudenėliui“

75492511 1147210118816258 8096959289442172928 n    Lapkričio 5 d. mūsų darželio „Sveikuolių“ grupės ugdytinės su nerimu ir džiaugsmu skubėjo į Jurbarko rajono Jurbarkų darželį-mokyklą. Jau tapusi tradicine šventė „Posmai rudenėliui“ kasmet sukviečia viso rajono ikimokyklinio įstaigų vaikučius. Šiais metais šventės dalyvius pasitiko ir visos šventės metu linksmino Netvarkos Nykštukas ir Kakė Makė. Šiemet šventėje dalyvavo vaikučiai iš Skirsnemunės, Smalininkų, Veliuonos, Viešvilės, Eržvilko ir kitų ugdymo įstaigų.
    Mūsų darželio ugdytinės improvizavo Z. Gaižauskaitės eilėraštuką „Pelytė ir Lietutis“. Džiaugiamės savo šauniomis ugdytinėmis: Toma Kvaliauskaite, Ema Mačiulyte, Viktorija Elena Tamkevičiūte, Luka Kazickaite, Urte Gerulaityte, Liepa Pališkyte, Kamėja Paškauskaite ir jų priešmokyklinio ugdymo pedagoge Edita Tutoriene, kuri padėjo mergaitėms pasiruošti.
    Kad dar ilgai prisimintumėm dalyvavimą šioje šventėje, mergaitės prisiminimui parsivežė grąžų suvenyrą – Nykštuką.

Skaityti daugiau...

Futboliuko projekto startas darželyje

72681627 1275314535982022 8474740940601294848 n    Spalio mėnesį mūsų darželis tapo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) organizuojamo projekto „Futboliukas“ nariu su 154 mūsų darželio ugdytiniais. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.
     Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.
     Kiekvieną kelionės mėnesį mūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.
     Šį mėnesį mokėmės pirmųjų kamuolio varymo žingsnelių, perdavimo draugui pratimų, kūrėme taisykles ir savo grupės futboliuko logotipą.

Skaityti daugiau...