Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

10-asis sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2019“


    Po gražių sveikinimų, linkėjimų prasidėjo graži sportinių žaidimų fiesta. Visos komandos pakiliai nusiteikusios turėjo galimybę išbandyti įvairias sportines rungtis, o jos buvo įdomios, patrauklios reikalaujančios ne tik vikrumo, atkaklumo, bet ir komandinio susitelkimo, drausmės. Mažieji sportininkai pajutę judėjimo džiaugsmą varžėsi, kaip tikri olimpiečiai „Motociklų kroso“, „Taikliojo metimo“, „Barjerinio bėgimo“, „Didžiojo futbolo“, „Orientavimosi“, „Bėgimo su kliūtimis“, „Greitojo nešimo“, „Sportinės žvejybos“ rungtyse. Sporto komplekso salė šurmuliavo ir buvo pilna vaikų sportinio azarto, noro, ryžto būti greičiausiems ir vikriausiems, juo labiau kad komandas palaikė šaunieji, ištikimiausi sirgaliai.
    Pasibaigus sportinėms rungtims įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Renginio vedančioji auklėtoja Sayda Ambrazaitienė paskelbė, jog visi dalyvavę mažieji sportininkai yra nugalėtojai ir nusipelno apdovanojimų. Tad neliko nei vieno pralaimėjusio ar nuliūdusio vaiko. Visoms komandoms buvo įteikti diplomai, taurės, medaliai.
   Lopšelio – darželio bendruomenė renginio rėmėjams ir yra dėkinga - Lietuvos „Žalgirio“ sporto draugijai, Jurbarko saugaus eismo centrui, IĮ „Silveris“, J.Meškausko IĮ, „Medenta“, Jurbarko rajono savivaldybės administracijai.
    Renginio organizatoriai matydami mažųjų sportininkų akyse džiaugsmą, gerą nuotaiką atsisveikina iki kitų metų.

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas" direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Povilaitienė