Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Ekologinė sporto savaitė – „Sportuoju ir gamtą tausoju“


    Kad lopšelio-darželio ugdytiniai būtų sveiki, fiziškai aktyvūs, stiprūs ir žvalūs būtina jiems žinoti ir apie sveiką, ekologišką maistą. Spalio 18 – ji darželyje buvo sveiko, ekologiško maisto diena „Gyvenk sveikai, prisijunk ir tu!“ Visose amžiaus grupėse kvepėjo malonūs, gardūs kvapai. „Spalviukų“ grupės vaikai gamino mišrainę, „Sveikuolių“ grupės vaikai atsakingai gamino „sveikuolių“ salotas, „Spinduliukų“ grupės vaikai gėrė gardžias žolelių arbatas atsineštas iš namų. Na, o „Kodėlčiukų“ grupėje svečiavosi Kasparo mama Inga, kuri vaikams papasakojo kiek ir kokių produktų galima pagaminti iš obuolio. Visiems buvo galimybė pasivaišinti sveikais iš obuolių pagamintais saldainiais, bei paragauti ekologiškų sulčių.
    Spalio 19 d. visų vaikų laukė paruoštos erdvės piešimui. Darželio kiemas pasipuošė nuostabių, keisčiausių formų, fantazijų piešiniais, kuriuose atsispindėjo noras augti sveikais, žvaliais žmonėmis. Mes pedagogai, tėveliai džiaugiamės darbų grožiu, vaikų kruopštumu, bei įdėta meile į kiekvieną piešinį.
    Projektas finansuojamas Jurbarko savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ lėšų.

    Jurbrao vaikų lopšelio-darželio "Nykštukas" direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Povilaitienė

Spalio 15 d. „Tvarkau darželio kiemą"


Spalio 16 d. atliekų rūšiavimas

Spalio 17 d. estafetės


Spalio 18 d. „Gyvenk sveikai, prisijunk ir tu!“


Spalio 19 d. piešimas