Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

„Mažųjų žaidynės 2018“


    Po gražių sveikinimų, linkėjimų, draugystės mankštos prasidėjo sportinių žaidimų fiesta. Visos komandos pakiliai nusiteikusios turėjo galimybę išbandyti įvairias, įdomias sportines estafetes ir rungtis, o jos buvo įdomios, patrauklios reikalaujančios vikrumo, atkaklumo, komandos susitelkimo, drausmės. Mažieji sportininkai pajutę judėjimo džiaugsmą varžėsi išradingose estafetėse „Tipu tapu kopetėlės“, „Olimpo kelias“, „Kamuolio kelionė“, „Akmenukų takelis“, „Linksmasis tinklinis“, „Varlyčių tvenkinys“, „Spalvotos bangelės“, „Skraidančios bitės“, įrodančiose jog sportuoti visiems drauge išties smagu nes tai suteikia judėjimo džiaugsmo, sportinio ryžto ir energijos. Visa arena šurmuliavo ir buvo pilna sportinio azarto, noro ,ryžto būti greičiausiems, juo labiau, kad kiekvieną komandą palaikė šaunusis Ąžuolas ir gausus būrys „sirgalių“.
    Pasibaigus varžyboms įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Kadangi visi mažieji sportininkai šauniai pasirodė , buvo nuspręsta, kad šiandien jie visi nugalėtojai ir nusipelno apdovanojimų. Tad neliko nei vieno pralaimėjusio ar nuliūdusio vaiko. Visoms jaunųjų sportininkų komandoms buvo įteiktos taurės, komandiniai diplomai, medaliai bei asmeniniai diplomėliai, nebuvo pamiršti ir sirgaliai, jie taip pat sulaukė apdovanojimų.
    Nuoširdžiai dėkojame renginio „Mažųjų žaidynės 2018“, rėmėjams – Lietuvos sporto draugijai „Žalgiris“, Jurbarko saugaus eismo centrui, Jurbarko rajono savivaldybei, IĮ „Silveris“ ,LTOK už pagalbą ir paramą organizuojant renginį. Na, o renginio organizatoriai atsisveikina iki kitų metų.

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio "Nykštukas" direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Povilaitienė

View the embedded image gallery online at:
http://nykstukas.eu/827-maz-j-zaidynes-2018#sigFreeId5dbeb2a1a2