Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Rieda mano dviratukas

     Šiais gražiais posmais Jurbarko vaikų lopšelio- darželio ,,Nykštukas“ 8- os ,,Sveikuolių“ priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja pradėjo sportinę pramogą ,,Rieda mano dviratukas“.
    Judėjimas, kaip natūralus vaiko prigimtinis poreikis, ikimokykliniame amžiuje užima daugiausiai vaiko dienos. Mažieji nuolat bėgioja, šokinėja, laipioja, varžosi ir net sėdėdami nenustygsta vietoje. Tad sumanėme vaikų aktyvų poilsį paversti pramoga, juo labiau įsitraukti į įstaigos sveikatinimo projektą ,,Sportuojame visi, maži ir dideli“, finansuojamą iš Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programų fondo.
    Šventinės pramogos dalyvius ir sirgalius rugsėjo 26 dieną sukvietėme į panemunės dviračių trasą, kur buvo suorganizuota gausybė pramogų, užduočių su kliūtimis, visi galėjo pasivaržyti žaisdami estafetėse, lenktyniauti rungtyse ne tik su draugais kuris greitesnis, bet ir su tėveliais. Pasiekę finišą visi vaišinosi raudonskruosčiais obuoliais, kriaušėmis, bananais, bei atsigaivino tyru šaltinio vandeniu.
    Sportinės pramogos metu vaikai patyrė džiugių emocijų, turėjo puikią galimybę su šeimos nariais pabūti gryname ore, pasivažinėti panemunės dviračių taku.
    Dėkojame visiems šventės dalyviams ir manome, kad prisidėjome prie saugaus važinėjimo dviračiais.
     Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Edita Tutorienė ir Aldona Bardauskienė

View the embedded image gallery online at:
http://nykstukas.eu/782-rieda-mano-dviratukas#sigFreeId984c59e507