Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

FUTBOLIUKO KALĖDOS-2016


    Pasidžiaugę įmuštais įvarčiais, nauja patirtimi ir įvairiaspalvėmis emocijomis šventės dalyviai sulaukė Kalėdų Senelio. Sveikindamas mažuosius futboliuko mylėtojus, dėkojo jiems už sportinį azartą, pademonstruotus sportinius įgūdžius, draugystę ir pagarbą vienas kitam. Linkėjo toliau sportuoti, mylėti futbolą ir visas komandas apdovanojo.
    Ši įspūdinga „Futboliuko Kalėdų“ šventė leido pajusti judėjimo džiaugsmą būnant dideliame būryje, mokė draugiškai bendrauti sportuojant ir populiarinant futbolą.
    Komandos dalyviai: Rimas Č. 6 metai.: „Patiko kalbėti į mikrofoną, didelį kamuolį spirti į vartus. Mes įmušėm kelis įvarčius - valiooo. Ir gerai saugojom vartus“.
    Aidas J. 6 metai: „Patiko sportuoti, apvaryti kamuoliu stovelius ir parnešti jį tarp kojų. Dar patiko mušti įvarčius – ypač su dideliu mėlynu kamuoliu ir mažu į mažus vartus“.
   Eimantas S. 6 metai: „Patiko važiuoti autobusu, smagiai žaidėm. Gera užduotis apridenti kamuolį aplink lanką du kartus, tada pakėlus galvą spirti į vartus - pataikiau tris kartus. Gavom gerų dovanų. Pati geriausia tai lipdukai su futbolo kamuoliais“.
 Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Airina Stasaitienė