Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Vasarą pasitinkame su Rio de Žaneiro olimpine ugnele

 

Na, o birželio 1 d. visa lopšelio-darželio bendruomenė skubėjo į olimpinės dienos šventę „Mažųjų pabiručių olimpiada“. Šventė prasidėjo iškilmingu olimpinės vėliavos įnešimu jos pakėlimu ir olimpinės ugnies įžiebimu. Kiekviena grupė prisistatė su grupės skanduote.

Šventės vedantieji Kiškiukas Olimpiukas ir Tigriukas visus šventės dalyvius pasveikino taip gausiai susirinkus ir nusiteikusius aktyviai, ryžtingai sportuoti. Na, o kad geriau visiems sektųsi sportuoti turėjo visi pamankštinti raumenukus visuotinėje mankštoje. Taigi, pakiliai nusiteikę sportuoti komandos išsiskirstė po spalvingą darželio teritoriją atlikti įvairių sportinių užduočių. Čia, mažųjų ir jų tėvelių laukė įvairių sporto šakų išmėginimas(krepšinis, futbolas, tinklinis. plaukimas ir kt.), įvairios estafetės.

Laikas greitai prabėgo, tiesiog ištirpo tarp vaikų klegesio, gerų emocijų. Šventės dalyviams buvo įteiktos nominacijos, padėkos raštai, prizai ir dovanos. Kiškiukas ir Tigriukas nuleidę vėliavą perdavė saugoti darželio direktorei iki sekančių metų. Manome, kad šie gražūs renginiai ne vienoj širdelėj uždegė Olimpinę Rio de Žaneiro ugnelę.