Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Šalies ikimokyklinukų sporto renginys – „Mažųjų žaidynės 2016“


Mažuosius sportininkus sveikino Jurbarko rajono Savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė, , Lietuvos „Žalgirio“ sporto draugijos viceprezidentas Petras Valutis, Europos ir pasaulio čempionas, 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, na ir mažasis vaikų draugas Kiškiukas Olimpiukas. Sportinį renginį paįvairino jaunųjų lopšelio-darželio „Nykštukas“ karatistų pasirodymas. Na, o ugdytinės Gabijos mama Aušra su Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos auklėtinėmis visus mažuosius sportininkus ir dalyvius pakvietė prisijungti prie linksmos apšilimo mankštelės.
Susirinkusios komandos varžėsi aštuoniose, linksmose, sportinėse estafetėse: „Greičiau, vikriau“, „Pralįsk per lanką“, „Būk lankstus ir vikrus“, „Judėk ir atspėk“, „Bėk greičiau, mesk taikliau“, „Lėk su vėjeliu“, „Riedėk greičiau“, „Įveik žiedus“. Sportininkams teko lįsti spalvingu tuneliu, važiuoti paspirtuku, taikliai mėtyti kamuoliuką bei įveikti logines ir kitas nemažiau sudėtingas kliūtis. Žinoma, buvo ir sportinio azarto, noro, ryžto būti greičiausiems ir vikriausiems, tuo labiau, kad kiekviena komanda turėjo žiūrovų, „sirgalių“, kurie juos palaikė varžybų metu.
„Mažųjų žaidynės 2016“ baigėsi, smagiai, draugiškai. Nebuvo nei nugalėjusių, nei pralaimėjusių. Apdovanoti buvo visi mažieji sportininkai ir jų vadovai, taurėmis, diplomais, medaliais, padėkos raštais. Nuoširdžiai dėkojame „Mažųjų žaidynių 2016“ rėmėjams Lietuvos tautiniam, olimpiniam komitetui, Lietuvos sporto draugijai „Žalgiris“, J. Meškausko IĮ „Medenta“, IĮ „Silveris“, UAB „Mes ir mūras“.
Renginio organizatoriai matydami mažųjų sportininkų akyse begalinį džiaugsmą, gerą nuotaiką atsisveikino iki sekančių metų. Manome, kad visų komandų dalyvavimas šiame sportiniame olimpiniame renginyje sustiprino visų motyvaciją būti fiziškai stipriais aktyviais, galimybę pažinti geriau save ir draugą, išmokti gyventi santarvėje su savimi ir aplinkiniais, o svarbiausias-išmokti nugalėti save.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Olimpini ugdymo koordinavimo grupės vadovė Irena Povilaitienė