Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

"Mažųjų olimpiada 2016"

    Darželio bendruomenė dėkodama projekto organizatoriams už pasitikėjimą ir suteiktą garbę dalyvauti projekte, ėmėsi veiklos. Direktorės sudaryta darbo grupė išsikėlė tikslą- tenkinant prigimtinį vaikų judėjimo poreikį, įjungti kuo daugiau bendruomenės narių, surengiant sporto šventę „Mes mažieji olimpiečiai“.
    Darbo grupė kūrė olimpinę aplinką ir atmosferą, supažindino vaikučius su „Olimpinėmis užduotimis“, mokė jas atlikti, kartoti, kol mažieji patirs užduoties atlikimo džiaugsmą.Akcentavo draugiškumą, pagarbą vienas kitam, pastangas, sąžiningumą, žaidimo teikiamas emocijas ir judėjimo džiaugsmą. Pasižadėję laikytis taisyklių, gerbti varžovus ir dorai siekti pergalės „Olimpiečių“, „Spinduliukų“, „Pelėdžiukų“, „Spalviukų“, ,„Nykštukų“ , „Sveikuolių“ komandos ir jų sirgaliai vasario 25 d. rinkosi į šventę. Susirinkusius dalyvius pasveikino, ir pasidžiaugė sportuojančiais nuolatinis mūsų darželio sportinių renginių dalyvis, kiškiukas Olimpiukas.
  Atlikdami penkias ,, Mažųjų olimpiados 2016“ 1-ojo etapo užduotis, vaikučiai lavino pagrindines fizines ypatybes: vikrumą, greitumą, šoklumą, lankstumą. Nemažiau džiaugsmingi, aktyvūs buvo ir komandų sirgaliai. Sužibo vaikučių akys, širdelės smarkiau ėmė plakti gavus olimpinius medalius. Juk daugeliui šis medalis buvo pirmasis. Bet ne dėl medalių sportavome. Net „Olimpiečių“ komandos žaidėjai kasdien treniruodamiesi drąsino save ir kitus sakydami: „Vistiek nugalės draugystė“.
  Dėkodama už pagalbą organizuojant šventę, draugišką „Ačiū“ ir nuoširdžią šypseną, skiriu visai darbo grupei.

   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Airina Stasaitienė