Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Rytmetis vaikams ,,Mano draugas meškiukas“


    Tad gražų lapkričio 26-osios rytą ,,Spinduliukų“ grupę aplankė daug įvairių meškučių. Jie ištraukti iš palėpių, žaislų dėžių ar lovyčių, išprausti ir papuošti kartu su vaikučiais skubėjo į darželį, nes visi drauge buvo pakviesti dalyvauti rytmetyje. Prie širdelių prisiglaudę mylimus draugus meškučius leidomės į kelionę. Bibliotekoje mus pasitiko malonios ir besišypsančios bibliotekininkės. Žaislotekos skyriuje pakvietė patogiai įsitaisyti. ,,Kur tu, meškuti, pasirodyk!“ Bibliotekininkės Linos paraginti, kvietėme meškutį. Matyt smaližius niekaip negalėjo atsitraukti nuo statinės medaus- pagalvojome. Ir mūsų dideliam džiaugsmui jis pasirodė. O tada ir prasidėjo linksmybės, nes šleivakojo būta išradingo ir judraus. Kartu darėme mankštą, šokome šleivakojo šokį, patys mokėme jį šokti, skaniai laižėme įsivaizduojamą medų, visi darėme jam nugarytės masažą, o paskui meškutis mus masažavo. Pasidūkę, sėdome ragauti meškiuko dovanoto saldainio.
Išlydėję meškutį pietų miego dar pavartėme žaislotekoje esančias knygutes, pasidžiaugėme žaislais, net šaškes buvome išsitraukę. Bet laikas taip greitai prabėgo, gimtadienis baigėsi. Susirinkę savo mylimus žaisliukus, ruošėmės atgalios. Atsisveikinant bibliotekininkė Lina Navickienė kvietė ,,Spinduliukų“ grupės vaikučius artimiausiu laiku kartu su tėveliais apsilankyti bibliotekoje, kur veiks jų darbelių paroda. O už mūsų darbštumą ir aktyvumą, padovanojo rankų darbo lėlytę, atkeliavusią iš Vokietijos.
Manau, kad visi vaikučiai tądien jautėsi ypač saugūs, nes šalia turėjo savo ištikimą draugą, kuris, tikiu, ne vieną kartą buvo tuo, kas išklausė slapčiausius norus, kas palaikė kai buvo sunku, ar paprasčiausiai padėjo užmigti.
Auklėtoja Airina Stasaitienė