Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Svečiuose pas policininkus


      Vytės mama priminė vaikams, kaip saugiai elgtis kelyje, pereiti gatvę, kada ir kaip galima važinėtis dviračiais, kam reikalingi atšvaitai. Vaikai žino, kad atšvaitai labai reikalingi tamsiu paros metu, tačiau dauguma jų dar neturi. Kelių policijos grupės vyresnioji specialistė Giedrė Česnakienė ir prevencijos poskyrio tyrėja Janeta Jokūbaitienė padovanojo vaikams po atšvaitą ir palinkėjo būti saugiems. Priminė, kad atšvaitų ant rūbų gali būti ne vienas-tada vairuotojai daug geriau ir greičiau jus pamatys.
       Prevencijos poskyrio tyrėja Janeta Jokūbaitienė papasakojo vaikams , kas atsitinka kai vaikai bėga iš namų, nelanko mokyklos, mušasi, vagiliauja. Parodė, kur laikomi nusikaltėliai, kokius ginklus esant reikalui panaudoja policininkai, kokiomis mašinomis patruliuoja po miestą saugodami mus ir miesto tvarką.
       Vaikams viskas patiko, viskuo domėjosi ir prižadėjo niekada nedaryti nusikaltimų. Dauguma vaikų sakė, kad užaugę norėtų tapti policininkais.
       Dėkojame Vytės mamytei už kvietimą apsilankyti policijos komisariate, jos ir kolegų įdomius pasakojimus, padovanotus atšvaitus, knygą ir kitas dovanėles, kurios primins kaip saugiai elgtis gatvėje.
        Daigiau apie išvyką skaitykite Jurbarko rajono laikraštyje "Šviesa" http://www.jurbarkosviesa.lt/Naujienos/Ivykiai/Vaikus-suzavejo-Otas