Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Seminaras „Techninių interaktyviųjų priemonių bei animacijos panaudojimas ugdymo procese“


    Apie tai, kaip sekasi dirbti su SaulyTUČIAIS, pademonstravo ir papasakojo auklėtoja metodininkė Laimutė Nagrockienė. Auklėtoja Sayda Ambrazaitiernė pasidalijo darbo patirtimi apie animacijos panaudojimą kasdienėje veikloje, logopedė Indrė Ryliškė-informacinių technologijų taikymą šalinant kalbos ir komunikacijos sutrikimus.
        Kas yra „SaulyTUČIAI“? SaulyTUČIAI-tai pirmoji interaktyvi animacinė multimedijos priemonė lietuvių kalba, skirta ikimokykliniam ugdymui.
       SaulyTUČIŲ filmukai-pasakėlės skirtos 3-4 metų vaikų pažintinės, komunikacinės, meninės, sveikatos ir socialinės kompetencijų ugdymui. Penkios jau sukurtos ir tebekuriamos toliau pasakėlės įtraukia mažuosius į 20-30 minučių jiems įdomiai struktūrizuotus interaktyvius užsiėmimus ir itin patraukliais vaikams siužetais pateikia ugdomąją medžiagą. Užsisakę filmukus, vaikų darželiai gauna ir priemonių paketą (kepuraitės, magnetukai, plakatai, iškarpos), susietą su pasakėlių siužetu, taip pat kiekvienos serijos rekomendacijas auklėtojai.
        Gaila, kad seminaru nesusidomėjo rajono pedagogai, dirbantys su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Prarasta puiki galimybė susipažinti su šia ugdymo priemone iš jos kūrėjo lūpų. Nori ar nenori kai kurie pedagogai, bet informacinės technologijos sparčiai skinasi kelia į ikimokyklinio ugdymo procesą. Tad jau pribrendo laikas keisti ir pedagogų požiūrį į šias priemones.

                                                                                                                                                               Direktorė Irena Bertulienė