Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

VAIKYSTĖ KNYGOJE GYVENA

 

     Šventėje skambėjo ne tik paukščių balsai, bet ir poezija, muzika, raiškus žodis, kuriuos atliko mažieji renginio dalyviai iš Viešvilės pagrindinės mokyklos, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos, Jurbarko r. Jurbarkų darželio-mokyklos Rotulių skyriaus darželio, bei šventės organizatoriai iš Jurbarko vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“. Mažuosius šventės dalyvius linksmino du nuotaikingi paršeliai, iš vaikų ir jaunimo teatro ,,Vaivorykštė“.

     Iš Viešvilės pagrindinės mokyklos ,,atskrido“ mažosios bitutės, kurios savo mažuose ąsotėliuose atnešė pavasarėlį.

     Skirsnemunės ikimokyklinukai atliko muzikinę improvizaciją apie molinukus ir sudainavo linksmą dainelę apie Molio Motiejuką.

     Jurbarko ,,Ąžuoliuko“ mokyklos mažieji dainorėliai, skambant kanklių akordams, atliko nuotaikingas ir linksmas daineles.

   Žaismingai ir linksmai nusiteikę Rotulių skyriaus vaikučiai deklamavo Zitos Gaižauskaitės eiles, dainavo linksmas daineles.

     Na, o Jurbarko vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ ugdytiniai Kristupas Bartusevičius ir Mykolas Pauliukas skaitė ištraukas iš Kristijono Donelaičio kūrinio ,,Metai“, mažieji nykštukai pristatė savos kūrybos pasakaites, improvizavo Anzelmo Matučio ,,Gintarinius riešutėlius“, bei skaitė eiliuotą pasakėlę apie kiškio lūpą.

     Susirinkusiuosius sveikino ir apdovanojo pelnytais prizais Jurbarko švietimo skyriaus vyr. specialistė Dalia Jaramavičienė, ir palinkėjo visiems kurti, dalyvauti renginiuose, kurie skatina kūrybiškumą, suteikia džiaugsmo, puikių emocijų.
     Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Edita Tutorienė