Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

KONKURSO ,,SVEIKUOLIŲ, SVEIKUOLIAI“ II ETAPAS

 

Mūsų komandai atstovavo 5 drąsūs ir stiprūs ,,Spalviukų“ ir ,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai: Julius Kornikas, Dalius Jakštys, Vytautas Bankauskas, Matas Matonas ir Kajus Kalvelis, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Biliukevečienė, dietistė-slaugytoja Ramutė Danielienė.

Konkursą vedė šmaikštuolė Pepė Ilgakojinė, kuri pristatė visas atvykusias komandas ir pakvietė visus dalyvius aktyviai įsijungti į tolimesnę renginio eigą. Komandos pristatė 3-5 minučių pristatymą, dalyvavo estafetėje, atsakinėjo į parengtas užduotis apie sveiką gyvenseną, žalingų įpročių prevenciją, žmogaus saugos klausimais. Atskira rungtis buvo skirta komandų kapitonams.

     Pedagogai ir priežiūros specialistai dalyvavę vienoje komandoje su vaikais turėjo taip pat pademonstruoti savo žinias sveikatos ugdymo srityje. Kol teisėjai skaičiavo komandų taškus, vaikai kartu su Pepe žaidė įvairius, linksmus žaidimus.

       Pagaliau atėjo akimirka, kai komisija paskelbė rezultatus ir paaiškėjo, kad mūsų šaunioji komanda laimėjo garbingą II vietą ir teisę dalyvauti III finalinio etapo varžybose Vilniuje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Povilaitienė