Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Smagu sportuoti su tėveliais kartu...

    Kaip ir kiekvienos sporto varžybos „Myliukės bėgimas“ prasidėjo raumenukų apšilimu – tik gerai apšilę raumenys padės nugalėti kliūtis, įveikti sunkumus.
    Vaikams ir jų tėveliams teko ne tik bėgti myliukę, bet ir atlikti įvairias užduotis: skraidinti parašiutu lapus, stengiantis jų neišmesti, ant bokštelių tik kojomis užmauti žiedus, surinkti kaštonus ir gilias, bėgant peršokti kliūtis. O kaip atidžiai reikėjo sekti rodykles, rodančias link kur reikia bėgti! Nors buvome viena didelė komanda, bet teneįsižeidžia tėveliai, – vaikai visose rungtyse buvo greitesni, vikresni, sumanesni.
     Pasibaigus kliūčių ruožui, kad pailsėtume, (atsipalaiduotume) žaidėme ramius žaidimus. Kiek pastabumo, susikaupimo reikėjo, kad tokiame dideliame būryje rastume vieną „pradingusį“ draugą, kaip atidžiai reikėjo klausytis, kad ošiant ąžuolams, atpažintume draugą iš balso, na o „Vėžliukų“ lenktynėse tik nedaugeliui pavyko judėti „vėžliukų greičiu“, tiek daug energijos vaikai dar turėjo!
    Gerdami šiltą arbatą ir dalindamiesi iš namų atsivežtais sumuštiniais ir sausainiais džiaugėmės ne tik smagiu pasibuvimu gamtoje, linksmu, įdomiu sportavimu netradicinėje aplinkoje, bet ir apdovanojimais įrodančiais, kad esame ne tik geri sportininkai, bet ir draugiški, ištvermingi, linksmi ir savarankiški.
      Priešmokyklinės „Spalviukų“ grupės pedagogės Virginija Biliukevičienė, Giedrė Totoraitienė