Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Gerbiami ugytinių Tėveliai,

    Informuojame, kad nuo 2020 m. gegužės 18 d. darželyje atnaujinama ugdymo veikla. Vaikų ugdymas bus teikiamas užtikrinant visas saugos priemones ir laikantis reikalavimų, skirtų užkirsti kelią virusui plisti. Todėl organizuosime ugdymą kiek kitokia tvarka.
    Kreipiamės į Jus siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų darželio lankymo.

  • Ryte vaikus atveskite iki Jūsų grupės lauko įėjimo, ten Jus pasitiks darželio darbuotojai ir pamatavę temperatūrą palydės į grupes. Tėvai į vidų nebus įleidžiami. Vakare vaikus pasiimkite iš jų lauko aikštelių.
  • Prašome pasirūpinti, kad Jūsų vaikas turėtų daugiau papildomų rūbų, nes ilgesnį laiką vaikai bus lauke. Būtini guminiai batai.
  • Įstaigoje iki karantino šalyje pabaigos neveiks budinti grupė.
  • Vaikams, nelankantiems įstaigos karantino metu, mokestis už darželį yra netaikomas.
  • Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3°C arba turės išorinių požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys) priimti negalėsime.
  • Ugdymo proceso metu išryškėjus vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

Labai svarbu pasikalbėti su vaikais apie naują tvarką. Padrąsinkite juos tvirtai žengti į darželį, kur jų laukia puikiai nusiteikę ir pasiilgę pedagogai bei visi darbuotojai. Bus daug papildomų priemonių, bet mes esame pasirengę užtikrinti vaikų ir darbuotojų saugumą.